Header Ads

Alparslan Kuytul'un eşine suikast mı düzenlendi? | Akademi Dergisi

akademi dergisi, furkan vakfı, alparslan kuytul, semra kuytul, suikast, Recep Tayyip Erdoğan, gerçek yüzü,

Furkan Vakfı Başkanı Alparslan Kuytul 30 Ocak'ta yapılan operasyonda gözaltına alınmıştı. Alparslan Kuytul’un gözaltındaki işlemleri sürerken, Kuytul’un eşi Semra Kuytul’un ''şüpheli'' bir trafik kazası geçirdiği belirtildi.

Semra Kuytul kazaya ilişkin Twitter hesabından yaptığı açıklamada; ''Benim kapım içe çöktü, camı kırıldı diğer aracın neredeyse yarısı dağıldı buna rağmen oraya o anda gelen bir kişi polisi aramayın dedi. O anda toplanan yaklaşık 10 kişiden kimse ne ambulansı nede 155'i aramadı…'' ifadelerini kullandı.

 

''Alparslan Kuytul'un eşine suikast mı düzenlendi?''  videosunu ok.ru kanalımızdan izleyin...

 

ÇÖPÇÜDE TELSİZ OLDUĞUNU SÖYLEDİLER

Semra Kuytul’un açıklaması şöyle:

➥ ''Dün gece saat 01.00 sularında evimin orada şüpheli bir trafik kazası geçirdim.Bize ana yolda aralıklı sarı yanarken ara yolda kırmızı yandığı halde önümüze ağır hareket eden bir çöp arabası önümüzü kesti ve doblo tipi bir araç benim oturduğum ön sağ koltuğa çok şiddetli çarptı.

Benim kapım içe çöktü, camı kırıldı diğer aracın neredeyse yarısı dağıldı buna rağmen oraya o anda gelen bir kişi polisi aramayın dedi. O anda toplanan yaklaşık 10 kişiden kimse ne ambulansı nede 155'i aramadı…

Gecenin o saatinde o anda(!) oraya gelen çöpçüler beş dakika içinde yolu temizlediler... oradakiler, çöpçüde telsiz olduğunu söylediler…

Daha çok fazla soru işareti de var...''

İşte Semra Kuytul’a çarpan araç:
 

İşte Semra Kuytul’un içinde bulunduğu araç:
 ''Alparslan Kuytul'un eşine suikast mı düzenlendi?'' isimli yayınımızı soundcloud kanalımızdan dinleyin... Ayrıca bakınız: Akademi Dergisi'nden Mehmet Fahri Sertkaya'nın 'Alparslan Kuytul' ile alakalı bütün sesli yayınları (Oynatma listesi)BU YAYINIMIZI SOSYAL AĞLARDA PAYLAŞMAYIN, çünkü CIA SANSÜRLEYECEK ve kimse görmeyecek.

Bizi, gerçek sahibi CIA olan Facebook başta olmak üzere, Amerikan sosyal ağlarının  ve video kanallarının hiçbirinde sağlıklı/sansürsüz/özgür bir şekilde takip edemezsiniz. Senelerdir sansürleniyoruz ve bunu yüzlerce somut teknik delil ile, ayrıca binlerce kişinin şahitliği ile ispat edebiliyoruz. Buradaki yayınlarımızı/videolarımızı da Amerikan sosyal ağları üzerinden yaymayı başaramazsınız.

BİZİ TELEGRAM GRUBUMUZDAN TAKİP ETMELİSİNİZ

Paylaşımlarımızı anında görüp takip etmenin tek sağlıklı yolu Telegram grubumuza üye olmanızdır. WhatsApp'ın da gerçek sahibi CIA'dır ve Telegram, WhatsApp'ın alternatifi olan bir yazılımdır, bize has ve tarafımızdan üretilen bir yazılım değildir. Dünyada, onlarca devlette yüz milyonlarca kişi tarafından güvenle kullanılır. Güncel paylaşımlarımızdan anında haberdar olmak için www.telegram.org adresinden, kullandığınız cihaza uygun olan bir uygulamasını kurup, şuradaki Telegram kanalımıza takipçi olabilirsiniz: http://www.t.me/AkademiDergisi


Lütfen okuyun: Milletimiz arasında hatalı bir şekilde 'Süleymancılar' denilen 'Süleymanlılar' cemaati ve ayrıca Süleyman Hilmi Tunahan (k.s.) hazretleri hakkında en doğru bilgileri şuralardan alabilirsiniz: 

- İlmi meseleler, sohbetler, nasihatler: http://www.SuleymancilarCemaati.com

- Siyasi ve tarihi meseleler: https://medium.com/@suleymancilarcemaati
Blogger tarafından desteklenmektedir.