Header Ads

Ahmet Ferruh Öncü'nün çirkin yüzü ve Taş Mezar kitabı | Ahmet Kemal Öncü | Mehmet Fahri Sertkaya anlatıyor...

akademi dergisi, Mehmet Fahri Sertkaya, ahmet ferruh öncü, ahmet kemal öncü, gerçek yüzü, kitaplari, taş mezar, süleymancılar, video izle,

Videoyu openload kanalımızdan izleyin...


Ahmet Ferruh Öncü'nün kardeşi olan Ahmet Kemal Öncü, yıllar önce Süleymanlılar cemaatinden, çok ama çok yanlış işler yaptığı için uzaklaştırıldı. 

Bu kadar senedir isimlerini vererek, kendilerini (Ahmet Kemal Öncü'yü ve beraber dernek ayağına para toplayan arkadaş çevresini) çok sert şekilde ve çok vahim iddialarla suçluyoruz da, ne yazılı olarak kendilerini savunabildikleri var, ne de dava açabildikleri. 

Böyle muzır kişilere mani olmak için çırpınırken, üstüne geçen sürede bir de bakıyoruz ki, kardeşi Ahmet Ferruh Öncü ve Yedikıta ve Çamlıca Kitap'ın yazarı tarihçi Ahmet Uçar, Süleymanlılar cemaatinden yazılı yasaklama ile kovulan Ahmet Kemal Öncü'yü temize çıkarmaya yönelik çirkin davranışlar sergiliyorlar. Hatta Ahmet Uçar, hiç utanıp sıkılmadan Ahmet Öncü ile birlikte belgesel çekiyor. 

Bu bir telefon görüşmesi kaydından kesittir. Bu konuya dair yıllardır çok sayıda yazılı ve videolu yayın yaptık. Bunlar site, blog ve video kanallarımızda bulunabilir.

 

"Ahmet Ferruh Öncü'nün çirkin yüzü ve Taş Mezar kitabı | Ahmet Kemal Öncü" videosunu alternatif ok.ru kanalımızdan izleyin...
  "Ahmet Ferruh Öncü'nün çirkin yüzü ve Taş Mezar kitabı | Ahmet Kemal Öncü" isimli yayınımızı  soundcloud kanalımızdan dinleyin...Ayrıca bakınız: Akademi Dergisi'nden Mehmet Fahri Sertkaya'nın 'Süleymancıların gerçek yüzü' ile alakalı bütün sesli yayınları (Oynatma listesi)BU YAYINIMIZI SOSYAL AĞLARDA PAYLAŞMAYIN, çünkü CIA SANSÜRLEYECEK ve kimse görmeyecek.

Bizi, gerçek sahibi CIA olan Facebook başta olmak üzere, Amerikan sosyal ağlarının  ve video kanallarının hiçbirinde sağlıklı/sansürsüz/özgür bir şekilde takip edemezsiniz. Senelerdir sansürleniyoruz ve bunu yüzlerce somut teknik delil ile, ayrıca binlerce kişinin şahitliği ile ispat edebiliyoruz. Buradaki yayınlarımızı/videolarımızı da Amerikan sosyal ağları üzerinden yaymayı başaramazsınız.

BİZİ TELEGRAM GRUBUMUZDAN TAKİP ETMELİSİNİZ

Paylaşımlarımızı anında görüp takip etmenin tek sağlıklı yolu Telegram grubumuza üye olmanızdır. WhatsApp'ın da gerçek sahibi CIA'dır ve Telegram, WhatsApp'ın alternatifi olan bir yazılımdır, bize has ve tarafımızdan üretilen bir yazılım değildir. Dünyada, onlarca devlette yüz milyonlarca kişi tarafından güvenle kullanılır. Güncel paylaşımlarımızdan anında haberdar olmak için www.telegram.org adresinden, kullandığınız cihaza uygun olan bir uygulamasını kurup, şuradaki Telegram kanalımıza takipçi olabilirsiniz: http://www.t.me/AkademiDergisi


Lütfen okuyun: Milletimiz arasında hatalı bir şekilde 'Süleymancılar' denilen 'Süleymanlılar' cemaati ve ayrıca Süleyman Hilmi Tunahan (k.s.) hazretleri hakkında en doğru bilgileri şuralardan alabilirsiniz: 

- İlmi meseleler, sohbetler, nasihatler: http://www.SuleymancilarCemaati.com

- Siyasi ve tarihi meseleler: https://medium.com/@suleymancilarcemaati
Blogger tarafından desteklenmektedir.