Header Ads

Cübbeli Ahmet'in telefonundan Bylock çıktı mı? FETÖ'cü avukatı Fatih Oğuz, Lalegül'ün ortağı mı? | Akademi Dergisi

akademi dergisi, cübbeli ahmed hoca, mahmud efendi, ismailağa cemaati, fetö, lalegül fm, fatih oğuz, kıyamder, ismailaga vakfı, recep konuk, gerçek yüzü,


İsmailağa Cemaati’ndeki iç çekişme İsmailağa Derneği Başkanı Recep Konuk’un yeni açıklamalarıyla zirveye çıktı.

Recep Konuk, son paylaştığı videoda, Cübbeli Ahmet’in FETÖ’den aranan avukatı Fatih Oğuz’un LalegülTV’nin ortağı olup olmadığını sordu.

“Cübbeli Ahmet Hocanın telefonundan Bylock çıktı” haberleri üzerine bu açıklamayı yaptığını söyleyen Recep Konuk, Cübbeli Ahmet’e şu soruları yöneltti:

➥ Cübbeli Ahmet Hoca, iş ortağın ve avukatın tarafından yüklenen Bylock programını kullandın mı?

➥ Cübbeli Ahmet Hoca, Adil Öksüz ile hangi anlaşmaları yaptın da içeriden çıktın?

➥ Cübbeli Ahmet Hoca, Adil Öksüz ile hapishanede bir kere görüştüm dedi ama geçen hafta yapılan açıklamada Adil Öksüz ile görüşmek için Bylock yüklendi diyorsun. Demek ki birçok kez görüştün.

➥ Cübbeli Ahmet Hoca, avukatın ve iş ortağın olan Fatih Oğuz’un fetöcü olduğu ve yurtdışına kaçtığı açıkladın, bu ne demek oluyor?

➥ Cübbeli Ahmet Hoca, avukatın ve iş ortağın olan Fatih Oğuz için elim, kolum diyordun, bunu açıklar mısın?

➥ Cübbeli Ahmet Hoca, Lalegül’ün kurucusu ve 5’te 1 ortağı olan Fatih Oğuz’u açıklar mısın? Nasıl yüzde 20 Lalegül’ün ortağı oldu?

➥ Cübbeli Ahmet Hoca, 45 yıl ile yargılanıyordun, ne oldu da 1 yıl yattın ve çıktın?

➥ Cübbeli Ahmet Hoca, avukatın ve iş ortağın olan Fatih Oğuz’un ortağı olduğu Lalegül’e para desteği veren milletimizin paraları kime gitti, açıklar mısın?

➥ Cübbeli Ahmet Hoca, şuanda bile Fetöcüler tarafından mı yönlendiriliyorsun? Sarık takmıyorsun, başka yerlerden şeyhlik talep ediyorsun.

➥ Cübbeli Ahmet Hoca, senin telefonuna bylock yüklendi mi?

➥ Cübbeli Ahmet Hoca, fetöcü avukatın ile camiamızı karıştırmak için ne gibi çalışmalar yaptın?

➥ Cübbeli Ahmet Hoca, bylock konuşmaların çıkacağı için mi Habertürk’e röportaj verdin? Daha önce kasetlerin çıkacağı zamanda aynı hareketi yapmıştın.

➥ Cübbeli Ahmet Hoca, Kıyamder de şuanda İsa T. denilen adamın yönlendirmeleri ile gidiyor, farkında mısın?


➥ İsmailağa Vakfı, hakkımızda açıklama yapmak için hocaları topladı, farklı bir şekilde çağrıldılar gelmeye mecbur bırakıldılar.  


Akademi Dergisi

Dikkat!
 Gerçek sahibinin CIA olduğu ispat edilmiş olan Facebook ve benzeri Amerikan menşeli sosyal ağlar bizi uzun yıllardır sansürlüyor. Bu yayını paylaşıp, söz konusu sosyal ağlar üzerinde yaymayı, duyurmayı başaramayacaksınız. Ayrıca bu sosyal ağlardaki sayfalarımıza takipçi olduğunuzda, paylaştıklarımızın çoğunu göremeyeceksiniz. Bu, son sekiz senedir bu şekilde. Bu nedenle bizi, Akademi Dergisi'ni ve Mehmet Fahri Sertkaya'yı, farklı konudaki yüzlerce sitelerimizin bütün yayınlarını Telegram kanalımızdan takip etmenizi tavsiye ederiz: www.t.me/AkademiDergisi

(Takipçiler birbirinin isim ve telefon numaralarını bile göremez. Çok güvenli ve huzurlu bir ortamdır.)
Blogger tarafından desteklenmektedir.