Header Ads

Gizli Ermeni ve gizli görevli Devlet Bahçeli, MiT TIR'ları ile ilgili ne söylemişti? | Mehmet Fahri Sertkaya

akademi dergisi, akp'nin gerçek yüzü, chp, devlet bahçeli, kadri enis berberoğlu, kemal kılıçdaroğlu, Mehmet Fahri Sertkaya, mit tır'ları, mit, adalet yürüyüşü, gizli ermeniler,


Arşivden çıktı: Gizli Ermeni ve gizli görevli Bahçeli, MİT TIR'larıyla ilgili ne söylemişti?


CHP'nin Adalet Yürüyüşü'nü eleştiren Bahçeli, MİT TIR'larıyla ilgilli, "MİT TIR'larıyla ilgili yaşanan benzeri bir felaket tablosundan sonra hiç bir hükumet ayakta kalamayacaktır." demişti. CHP İstanbul Milletvekili Enis Berberoğlu “MİT TIR'ları görüntülerinin yayınlanması" gerekçesiyle tutuklandı. CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Enis Berberoğlu'nun tutuklanmasının ardından Adalet Yürüyüşü'nü başladı.


MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Kılıçdaroğlu'nun başlattığı demokrasi ve adalet nöbetiyle ilgili Twitter'dan açıklamalarda bulundu. Bahçeli;

➥ "Buna göre; Kadri Enis Berberoğlu 25 yıla mahkûm edilmiştir. Bu kararın hitamında CHP aceleyle ayağa kalkmış, önyargıyla kıyameti koparmıştır."

diye açıklama yaptı. MİT TIR'ları görüntüleri ortaya çıktığında ise Bahçeli neler söylemişti?

İşte Bahçeli'nin arşivden çıkan o açıklamaları:

➥ Türkiye hiç böyle bir iktidar görmemiştir. Yalan bunlardadır. İnkar bunlardadır. Riyakarlık bunlardadır. Talan bunlardadır. Allah ile aldatma bunların mesleğidir.

MİT TIR'larıyla ilgili medyada çıkan haberler, Türkiye'nin ne hallere düşürüldüğünü ispat etmektedir. TIR'larda ilaç olduğunu söylediler. Demokratik ve medeni bir ülkede MİT TIR'larıyla ilgili yaşanan benzeri bir felaket tablosundan sonra hiç bir hükumet ayakta kalamayacaktır. AKP silah kaçakçılarının aparatı haline gelmiştir.


Gerçek sahibi CIA olan Facebook ve benzeri sosyal ağlar bizi sansürlüyor. Bizi Telegram kanalımızdan takip edin: www.t.me/AkademiDergisi (Takipçiler birbirinin isim ve telefon numaralarını bile göremez. Çok güvenli ve huzurlu bir ortamdır.)
Blogger tarafından desteklenmektedir.