Header Ads

Bütün dünyada siyasal İslamcılık CIA ve MOSSAD'ın kontrolünde | Seyyid Kutub ve Kadir Mısıroğlu etrafında bir İslamcılık değerlendirmesi | Mehmet Fahri Sertkaya

akademi dergisi, mehmet fahri sertkaya, kadir mısıroğlu, gerçek yüzü, akp'nin gerçek yüzü, islamcılık, siyonizm, seyyid kutup, cia, ihvan-ı müslimin, müslüman genç, video izle,

➥ Seyyid Kutup muteber biri midir?

➥ Fizilal'il Kur'an muteber midir? Okunmalı mıdır? 

➥ Seyyid Kutup alim değilse, nasıl tefsir yazabilmiştir?

➥ Kadir Mısıroğlu alim değilse, alim olmadan tefsir yazmaya bile kalkan Seyyid Kutup'un tefsirinde hatalar olup olmadığını nasıl bilebilir de tavsiye edebilir? 

➥ İhvan-ı Müslimin bir cihat ve Sufi akımı mıdır? 

➥ İhvan-ı Müslimin CIA kontrolüne mi girmiştir? 

➥ İhvan-ı Müslimin (Müslüman kardeşler) teşkilatını çok sayıda ülkede kısa zamanda CIA mı örgütledi?

➥ Aynı dönemde Türkiye'de Sabetayist Adnan Menderes'in iktidara getirilmesi ve dini serbestlikler sağlanması, Siyonistlerin ve Masonların bir planı mıydı? Müslüman kardeşler, bölgede Komünizmin ve Sovyet nüfuzunun güçlenmesine karşı batının bir piyonu muyduDemokrat parti de aynı gaye ile mi kuruldu? 

➥ İslamcılık akımını, siyasal İslamcılık akımını Siyonistler, CIA, NATO, Masonluk mu teşekkül ettirdi?

➥ İhvan'ın uluslar arası faaliyet gösteren bir gençlik teşkilatlanması var mıydı? Sahte diplomalı gayri resmi cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan bu teşkilata üye oldu mu?➥ Günümüzde Dünya İslam Alimleri Birliği Başkanı olan sapık el Karadavi, bu dengeler içinde nerede yer aldı? 


➥ Bir insanın Allah yolunda şehit olması, onu alim mi yapar? Alim olmadan haddini bilmeden, bütün ilmi meselelerde görüş beyan eden ve hem kendini hem de peşinde koşanları küfre sürükleyen, dinden eden biri, son zamanında şehit olmuş olma ihtimali var diye hoş görülmeli midir? 


➥ Kadir Msıroğlu'nun; ''Ben Seyyid Kutup'un hatalarını konuşmam. Allah yolunda şehadete ulaşmış bir kimsenin arkasından hatalarını konuşmayı doğru bulmam.'' sözü ile, hz. Ali'nin ve Hz. Osman'ın ardından eksik bilgisi, kalbindeki buğzu, haddini aşan sözleri ve iftiraları ile konuşması ve bunu doğru bulması, nasıl değerlendirilmelidir? Hz. Ali ile hz. Osman kimin yolunda yaşadı, kimin yolunda şehit oldu?


Akademi Dergisi'nden Mehmet Fahri Sertkaya'nın anlatımıyla... 

 ''Sadece Türkiye'de değil, bütün dünyada siyasal İslamcılık CIA ve MOSSAD'ın kontrolünde | Seyyid Kutub ve Kadir Mısıroğlu etrafında bir İslamcılık değerlendirmesi'' isimli videoyu Dailymotion kanalımızdan izleyin...

 İslamcılığı Siyonistler kurdu (1. parça)  İslamcılığı Siyonistler kurdu (2. parça)

➥ Alternatif video kanalı 1: Videoyu OK.RU kanalımızda izleyin...


                                        İslamcılığı Siyonistler kurdu (1. parça) 


                                        İslamcılığı Siyonistler kurdu (2. parça) Alternatif kanal. Sadece sesli dinleyin!

1. Parça2. Parça

 
Ayrıca bakınız: Kadir Mısıroğlu ile alakalı bütün sesli yayınları (Oynatma listesi)
 DİKKAT! Bu yayını paylaşacaksınız  ama büyük ihtimalle o paylaşımı sizden başka hiç kimse görmeyecek. Bu yayınımızı, Facebook, Instagram, WhatsApp ve benzeri Amerikan/Siyonist menşeli ortamlarda paylaşırsanız, arkadaşlarınıza/takipçilerinize gerçekten gösterildiğinden ve taktik surette sansürlenmediğinizden emin olunuz. Biliniz ki bu sosyal ağların gerçek sahibinin CIA ve MOSSAD olduğu ve Amerikan/Siyonist menfaatleri gereği pek çok ülkede milletleri sansürledikleri, somut deliller ile binlerce kere ispat edilmiştir. 

Blogger tarafından desteklenmektedir.