Header Ads

Harun Çetin'in gerçek ve çirkin yüzü | Mehmet Fahri Sertkaya

akademi dergisi, Mehmet Fahri Sertkaya, harun çetin, zeynep karaarslan, süleymancılar, süleymanlılar, izinli mi, tarikat, cemaat, nifak, bozuk tarikatlar, gerçek yüzü,

Bu gördüğünüz;

Akademi'nin izinsiz olduğunu iddia ederek tavır almaya kalkan Harun Çetin'in, profilinde nişanlısı olarak tanıttığı Zeynep Karaarslan isimli şahsın herkese açık profilinden bir ekran görüntüsü. 

Bu kişiler, merkezimizin neye izin verdiği neye izin vermediği çok net şekilde meydanda iken, böyle akıl zorlayan bir oyunu neden oynuyorlar? Neden çift kimlikli yaşıyorlar? Oldukları gibi görünsünler ya da göründükleri gibi olsunlar!

O zaman da sizlere Harun Çetin ya da benzerleri ile alakalı bir duyuru yapmıştım hatırlarsınız. Şu çivisi çıkmış dünyada, Akademi gibi dimdik duran bir hizmete karşı olabilmek için insanın bu derece samimiyetsiz olması gerekir. Sonra bir de kardeşlerimizmiş gibi meydanda geziyorlar. "Yolumuz" kelimesi ağızlarından hiç düşmüyor. 

Akademi hakkında yedi senedir merkezimizin yazılı bir yasaklama çıkarmasını bekliyorlar da, aslında büyüğümüz bu gibileri yedi-sekiz sene önce toptan kovup "Şu yolda içtiğiniz çorbalar bile haram olsun" dedi de umurlarında bile değil. 

Utanmaz adam, bir de kendi profilinde bozuk tarikatların sözde ilim yuvalarını çok büyük hizmet mekanları gibi tanıtmış.

Allah hasmın da dostun da kardeşin de hakikisini, samimisini denk getirsin.

DİKKAT! Bizi, Facebook ve benzeri sansürcü Amerikan/Siyonist sosyal ağlarından sağlıklı şekilde takip etmeniz mümkün değil. Telegram yazılımı kurarak, oradaki Akademi Dergisi grubumuza takipçi olmanız, en doğru davranış olur. Telegram Akademi kanalının adresi: www.t.me/AkademiDergisi
Blogger tarafından desteklenmektedir.