Header Ads

Bu milleti koyun yerine konulmasına karşıyız! | Dört dörtlük tezgahlara karşıyız! | Mehmet Fahri Sertkaya

akademi dergisi, Mehmet Fahri Sertkaya, cia, mursi, ihvan-ı müslimin, mossad, islamcılık, yahudiler, abd, rabia işareti, islami parti, suudi arabistan, iran,

Rabia'ya karşıyız, Mısır'daki İslamcı akımlara da Türkiye'deki, İslam'ı siyasi parti ya da siyasi ideoloji yerine koyan sapık İslamcı akımlara da karşıyız. Biz müslümanız, İslamcı değiliz.

KAR-ŞI-YIZ!

CIA ve MOSSAD'ın başlatıp yönettiği halk hareketlerine, renkli baharlara karşıyız!

Galeyana getirilen halkların, sıkıyı görenlerce ortada bırakılmasına karşıyız!

Mursi'yi ve İhvan'ı bir başına bırakanlara karşıyız! Hoş CIA'nın adamı Mursi'ye ve elli yıldır CIA'nın yönettiği İhvan'a da karşıyız.

Mursi ve İhvan bu hale gelmemiş gibi, şimdi Doğu Türkistan ahalisini ayaklandırmaya çalışanlara karşıyız!

Vasıfsız müslüman erkeklerin, hatta yetmeyip kadınların, genç kızların ve çocukların siyasi mücadelelere çekilmesine ve istismar edilmesine karşıyız. Bunların emeklerinin, mücadelelerinin birilerinin ego tatminine ve san, şöhret makam ve para hırslarını tatminine alet edilmesine karşıyız..

Elli yıl İslam'ı araç edinerek siyaset yapan yerli ve yabancı sözde islami lidlerin bir hiçi başardıkları meydanda oldukları halde, hala arkalarından gidilmesine karşıyız.

İslam'ı parti ve siyasi ideoloji seviyesine indirmek isteyenlere karşıyız.

Müslümanız ve İslamcı değiliz, ciğeri beş para etmez politikacılara değil samimi ve istikametteki İslam alimlerine tabiyiz ve bizler kuru gürültülere, samimiyetsiz ve mideden gelen bağırtılara, dini dünyaya alet eden mel'unlara karşıyız.

Meydanlarda, mitinglerde politikacı gibi nutuk atan, el kol hareketleri sergileyen, gerçekleri eğip büken, işine geldiği gibi fetva veren, yüz binleri ve hatta milyonları yoldan çıkartan çakma hocalara, ahir zaman alimlerine de karşıyız.

Şeriat denilince İran ya da Suudi Arabistan ya da ABD'deki zenci akımlarını akıllara getiren ve Türkiye müslümanlarını bir an evvel Sünni İslam'dan uzaklaştırmak gayesi güden binbir surat ve yalancı mel'unlara da karşıyız.

Bizler seksen milyon insanın, sıkıyı görünce "kınayıp geçmesine" , hemen ardından başka bir CIA merkezli kampanya patlatılınca yine profillerini, kapak resimlerini, duvarlarını bu kampanyaya uygun hale getirmesine karşıyız.

Bizler iki yüzlülüğe, yalancılığa, riyakarlığa, aldatıcılığa, sömürüye, vatan satılmasına, din satılmasına, ümmetin satılmasına, bir avuç Yahudiye kul köle olunmasına, ebedi saadetlerin birkaç gösteriş ve nutuk budalasının malzemesi yapılmasına, bilenlerin susmasına, susmayanların karanlanmasına karşıyız.

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

Dikkat!
 Gerçek sahibinin CIA olduğu ispat edilmiş olan Facebook ve benzeri Amerikan menşeli sosyal ağlar bizi uzun yıllardır sansürlüyor. Bu yayını paylaşıp, söz konusu sosyal ağlar üzerinde yaymayı, duyurmayı başaramayacaksınız. Ayrıca bu sosyal ağlardaki sayfalarımıza takipçi olduğunuzda, paylaştıklarımızın çoğunu göremeyeceksiniz. Bu, son sekiz senedir bu şekilde. Bu nedenle bizi, Akademi Dergisi'ni ve Mehmet Fahri Sertkaya'yı, farklı konudaki yüzlerce sitelerimizin bütün yayınlarını Telegram kanalımızdan takip etmenizi tavsiye ederiz: www.t.me/AkademiDergisi

(Takipçiler birbirinin isim ve telefon numaralarını bile göremez. Çok güvenli ve huzurlu bir ortamdır.)Blogger tarafından desteklenmektedir.