Header Ads

Yahudilerden ödül alanlardan biri de Yusuf el-Karadavi | Mehmet Fahri Sertkaya

akademi dergisi, Mehmet Fahri Sertkaya, mahmud ustaosmanoğlu, yusuf el karadavi / kardavi, nato, siyonistler, büyük israil projesi, jet fadıl, akp'nin gerçek yüzü, cübbeli ahmet hoca, sempozyum, ismailağa cemaati

Sapkın inançlarından ve ehli sünnetten uzak fetvalarından dolayı NATO Müftüsü olarak ünlenen ve Vehhabilere yakın bir zihniyete sahip olduğu da gün yüzüne çıkan Yusuf el-Karadavi de Yahudi aşığı çıktı ve bizi şaşırtmadı.

Karadavi ayrıca ünlü dolandırıcı Jet Fadıl'ın sponsorluğunda düzenlenen (kendini müceddid zan etmekte ısrar eden cami imamı) Mahmud Ustaosmanoğlu'nun hicri 15.Asrın (çakma) müceddidi olarak ilan edildiği toplantıya video ile katılıp sahte müceddidi destekleyen bir konuşma yapmıştı.

AKPKK'nın BOP ya da gerçek adı ile BİP yani Büyük İsrail Projesi kapsamında attığı adımları destekleyip Ortadoğu'daki müslüman halkları karşısına alan Karadavi, en son Kuveyt'ten sınır dışı edilmişti. Karadavi'nin Kuveyt'e geldiğini öğrenen Kuveyt müslümanları "Çıkarın şu İngiliz ve Siyonist casusu NATO imamını ülkemizden" diyerek sokaklarda nümayişler yapmışlardı. Bir kaç saat içinde Karadavi, Kuveytli yetkililer tarafından ülkeden çıkarılmış ve nümayişler son bulmuştu.

Yine, AKPKK'nın ve AKPKK'ya tapanların da ayırım yapmadan "Suriye muhalifleri" diyerek destekledikleri zamanda, Karadavi de IŞİD, el Kaide ve türevi sözde İslami terör örgütlerini destekleyen açıklamalar yapmıştı. AKPKK'nın korkunç boyuttaki vurgunları patlak verince de AKPKK'yı koruma refleksi ile hareket ederek, sınırları zorlayan ve duyanları şaşkına çeviren sözde ilmi ve sözde İslami açıklamalar yapıp fetvalar vermişti.

Fotoğraflarda, sahte şeyh Karadavi, Yahudilerden ödül alırken ve kendisine mahrem olan Katar Emiri(ki BİP'in en büyük emir erlerinden biridir)'nin eşiyle tokalaşırken görülüyor.

Blogger tarafından desteklenmektedir.