Header Ads

UFO'lar neden gizleniyorlar? Neden dünyaya müdahale etmiyorlar?

videolar, video, Youtube, uzaylılara otopsi, uzayda hayat var mı, roswell ufo kazası, ufo, süleyman hilmi tunahan, merih, mars,


SIK SORULAN BİR SORUYA CEVAP

MERİHLİ MÜSLÜMANLAR, DÜNYAYA NEDEN MÜDAHİL OLMAZLAR?
(Öncelikle daha önce okumadıysanız, uzaylılar dediğimiz kişilerin, başka gezegenlerin insanları olduğunu ve bunların arasında da müslümanların ve gayri müslimlerin bulunduğunu anlattığımız çok sayıda yayınımızı okuyunuz.)


Malumunuz, artık bütün Türkiye duydu. Son devrin büyük alimlerinden ve son mürşid-i kamil olan Süleyman Hilmi Tunahan hazretleri 1950'li yıllarda bir sohbetinde "İnsanlar Ay'a gitmeye çalışıyorlar. Bunun yerine Merih'e(Mars'a) gidebilselerdi, oradaki mü'min kardeşleri ile tanışacaklardı. Orada teknoloji dünyadan çok üstün ve orada Müslümanlar hakimler." demişti. 


"Dünya müslümanları dünyanın geneline hakim bir İslami idare tesis ettiklerinde,(ki şüphesiz hz. Mehdi bunu yapacak) Merih'teki(Mars'taki) mü'min kardeşlerimizin dünyaya gelip kendilerini ilan etmelerine de izin verilecek. Şu anda dünyaya gelmelerine, dünyaya müdahale etmelerine ilahi-dini bir yasak var." diye de eklemişti.

Süleyman Hilmi Tunahan hazretleri, MERİHTEKİ mü'minlerin dünyaya müdahale etmesine ilahi bir yasak olduğunu, onların buradaki ehli küfrü hiç zorlanmadan yıkıp geçebileceklerini ama bunun dünyadaki Müslümanların "imtihan"ını bozacağını bunun da ilahi iradeye ters olduğunu ve dünyadaki Müslümanlar dünya çapında küfrü ezip yıkınca, oradakilerin buraya geleceklerini söylemiştir. Malumunuz, daha önceki yayınlarda konu etmiştik ki başka başka alemlerin insanlarının kıyametten çok kısa bir süre önce dünyamızda bir araya geleceğine işaret eden ayetler ve hadisler mevcut.

Ayrıca Süleyman Hilmi Tunahan hazretleri Merihlilerin ve üzerinde hayat bulunan diğer bütün alemlerin/gezegenlerin son peygamberinin bizim peygamberimiz Hz. Muhammed Mustafa (s.a.v.) olduğunu da, onların ve diğer bütün alemlerin son mürşidi kamilinin bizim son mürşid-i kamilimiz olduğunu, yani kendisi olduğunu da ifade etmiştir.

Avam bunu kabullenemeyecektir ama ben yazmakta bir beis görmüyorum. En azından "Yıllar önce bize söylenmişti de biz inanmamıştık" derler. Süleyman Efendi'nin talebelerinden Mars'a giden, oradaki Mü'minlere sohbet veren bile olmuştur. Bu zat, Merih'li müslümanlar tarafından buradan alınarak Merih'e 2 saat 45 dakika süren bir yolculuk ile götürülmüş ve yine 2 saat 45 dakika kadar süren yolculukla geri getirildiğinde bu gerçekleri buradaki talebelerine de anlatmış ve oradaki Müslümanların boyca kısa, bizim çocuklarımız gibi olduğunu, vücutlarında hiç ama hiç kıl olmadığını, saçlarının ve kaşlarının bile olmadığını, gayet medeni olduklarını, kendisini çok güzel misafir ettiklerini, hürmette kusur etmediklerini (hiç de Siyonistlerin Hollywood'unda gösterilip durduğu gibi vahşi olmadıklarını) anlatmıştır. 

Bu zat bu şaşırtıcı gerçekleri 1970'lerde anlatmıştır. 1994'te dünya basınına - kamuoyuna düşen "Uzaylılara otopsi" ismi ile anılan videoda görülen de aynen bu zatın anlattığı gibidir. Bu videoda 1947'de New Mexico'ya düşen bir UFO'da bulunan Marslılara otopsi yapılmaktadır. Bu video 1994'te bütün dünya kanallarına düşünce Kodak bunu incelemiş ve "Montaj değil. Gerçek bir görüntü" demiştir. Buradaki otopsi sırasında olaylara şahit olan ABD'li askeri yetkili de 2007'de vefat etmeden önce, vefatından sonra açılması için el yazısı ile mektup bırakmış ve bu UFO kazası olayının da otopsi görüntülerinin de gerçek olduğunu ABD nin gerçekleri gizlediğini açıkça yazmıştır. ABD'nin teknolojide, özellikle elektronik teknolojisindeki akıl almaz sıçramasının arkasında da bu sır vardır. Zaten birkaç yıl önce FBI, bu UFO kazası hadisesinin gerçek olduğunu resmi vesikaları da yayınlarak itirafa mecbur kalmıştır.

Şu anda yaşayan, NASA astronotu ve ayda yürüyen astronotlardan biri olan Edger Micthell'de "Biz dünya dışında yaşam olduğunu net olarak gördük.O uzaylı resimleri ve videoları gerçek. Nasa bunu gizliyor" diye dünyanın çeşitli yerlerindeki konferanslarda tekrar tekrar açıklama yaptı.


Bu hususlarda daha geniş bilgi için: www.SpaceExplorer.TV


Müslüman uzaylılar: İngiliz polisin gördüğü UFO ve takkeli cübbeli müslüman ve iyi niyetli uzaylılar***

Ekibi arasında ilk İsrailli astronotun da bulunduğu Columbia uzay mekiğini UFO'lar düşürmüş...***

"Onlar bu dünyadan değildi. Enkazda minik tuhaf adamlar vardı"
***

Mars'ta hayat yer altında mı? Mars'ta su, oksijen ve hayat var mı?***

NASA bütün dünyayı kandırıyor mu? Mars'ta hayat var mı?


***

30 yıl gizlemeleri emir edildi. İngiliz askerleri ve UFO


 


***

Dünyanın pek çok ülkesi uzaylıların gerçek olduğunu biliyor ve gizliyor


***

Amerika'nın uzay ve uzaylı sırları: Teknoloji uzaylılardan mı alındı?
***

Hadislerde haber verilen dünyalar savaşı, uzaydan gelen Ye'cüc ve Me'cüc halkları


***

Bilim adamlarının `Bu dünyadan değil ` dediği uzaylı iskeleti

***

Bu iskelet bu dünyadan değil Peru`da bir uzaylı iskeleti bulundu
***

Kur`an ı Kerim`de uzayda hayat olduğu haber veriliyor***

Mars gerçekten kızıl mı, Masmavi bir gezegeni 3 saniyede kızıl yapmak***

Mars'ta hayat yoksa canlılara ait kemik nasıl bulunur?

 ***

Mars`ta yaşam izlerine rastlamış olabiliriz


***

NASA bütün dünyayı kandırıyor mu Mars`ta hayat var mı?


 ***

NASA Mars`ta hayat olduğunu gizliyor

***

Rusya`dan dünyayı sarsacak iddia: "NASA Mars`ta hayat olduğunu gizliyor"

Blogger tarafından desteklenmektedir.