Header Ads

Playboy'a soyunan ilk Türk kızıydı... Sonu çok ibretlik oldu. | Mehmet Fahri Sertkaya

seher şeniz, dansöz, filmleri, erotik film izle, erotik film oyuncuları,


Playboy'a soyunan ilk Türk kızıydı. 


Kullanıldı... Kullanıldı... Kullanıldı ve atıldı. Yolun sonuna geldiğinde "Ben zaten en başından anlamıştım insanların ne mal olduğunu" diye yazarak bir not bıraktı. Yüzlerce morfin hapı ve üstüne bir de alkollü içkiler içti. İlk denemede başarılı olamamıştı ama ikinci denemede feci şekilde alemi değişti. Göçtü ve hakikati gördü ama iş işten geçmişti. Sonsuz bir hayata, mümkün olabilecek en feci şekillerden biri ile geçiş yapmıştı. Fotoğraf ve video teknolojileri sayesinde, intiharının üzerinden onlarca yıl geçmiş olmasına rağmen, günümüzde hâlâ sömürülüp kullanılmaya devam edilen bedenine, ölümünden sonra müslüman muamelesi yapılmasını istemediğini belirten bir not bırakmıştı. "Ölmenin bu kadar zor olduğunu söyleselerdi, dalga geçerdim. İşte nihayet ölebildim." diye ekledi. Vasiyeti yerine getirilmedi Seher Şeniz'in.


Yine de bir müslüman mevta imiş gibi defin edildi. Zaten bir Ermeni ile evlenmişti ve muhtemelen Türk değil, ülkemizde sayıları milyonları bulan Türk görünümlü Ermenilerden biri idi. Milletimizin, şu andaki rezil rüsva, acı ve dert dolu, acınası hale gelmesini temin eden ilk güzellik kraçilerinden tutun, ilk kadın film oyuncularına, ilk kadın ses sanatçılarına kadar binlerce şöhret olmuş isimden sizce kaçı gerçekten Türk ve Müslümandı? 

Yeşilçam... Bir milletin arını, hayasını, yaşam tarzını, dilini, dinini, örfünü, geleneğini, kılığını kıyafetini, okulunu eğitimini, hukukunu, adabını, onlarca yıl süren düşman işgalinin bile yapamayacağı kadar ciddi boyutta tahrip etti. Ve Allah teala, bunların büyük çoğunluğunu daha bu dünyada iken, öte tarafa geçmeden bütün insanlığın önünde hak ettikleri şekilde alçalttı. Rezil ve rüsva etti. İşte onlardan bazıları BURADA...


Mehmet Fahri Sertkaya
Blogger tarafından desteklenmektedir.