Header Ads

Namusu ile kadın satanların ödüllendirildiği İslam ülkesi hangisidir?

fuhuş, zina, akp'nin gerçek yüzü, matild manukyan, eşcinsellik, islam hukuku, dar'ül harp, dar'ül islam, türkiye dar'ül harp mi, Cübbeli Ahmed Hoca, ismailağa cemaati, kumar,Bir İslam ülkesi düşünün!

► Dini nikah yapmak suç olsun, imam nikahı kıydıranlar, şikayet edilince onlara ceza verilsin

Bir İslam ülkesi düşünün!
► "Eşcinsellik sapıklıktır" demek suç sayılsın...

Bir İslam ülkesi düşünün!
► Gâvura "Gâvur" demek ve insanları dini kimliğine göre sınıflandırmak suç kabul edilsin...

Bir İslam ülkesi düşünün!
"İslam ordusu" olması gereken ordusuna gayri müslimleri de asker hatta subay olarak alsın... Yetmedi gayri müslimleri İslam devletinin her makamında görevlendirsin...

Bir İslam ülkesi düşünün!
Domuz eti, kumar, içki-şarap ve sağlığa zararlı daha sayısız şey serbest olsun...

Bir İslam ülkesi düşünün!
Zina serbest olsun... Evlilerin zina etmeleri bile cezasız bırakılsın...

Bir İslam ülkesi düşünün!
Genel evler ve fahişelik serbest olsun. Hatta kumar gibi fuhuş da devlet denetiminde olsun, bunlardan vergi alınsın. Yetmedi bu kumardan, fuhuştan, faizden elde ettiği vergilerle, imamların, müezzinlerin, müftülerin ve bütün memurların maaşları ödensin... Dahası da var, ülkenin en önde gelen pezevenklerinden birine devlet "vergi rekortmeni" ödülünün şölen havasında versin. Halktan da hiçbir tepki çıkmasın.

Bir İslam ülkesi düşünün!
► Miras hukuku, alış veriş/ticaret hukuku, medeni hukuku, savaş hukuku dahil bütün hukuku gayri islami olsun...

Bir İslam ülkesi düşünün!
► Camiler açık olsun, yüz binlerce Diyanet personeli olsun, beş vakit namazlar kılınabilsin, Cuma namazlarına sorun çıkartılmasın bu düzen böyle onlarca yıl devam etsin, ama bir tek imamın bile bir vaazında ağzından "şeriat", "hilafet", "İslam medeni hukuku", "Mecelle", "Öşür" ve benzeri en temel İslami terimler duyulamasın.

Bir İslam ülkesi düşünün!
► Bütün bu sayılanların yaşandığı o ülkede, her şeyi temelinden düzeltmekle, nasihat etmekle, doğruyu öğretmekle sorumlu olan sözde alimler ve hocalar, bu ülkeyi hem de ısrarla "İslam ülkesi" ilan etsin...


İslam'ı bir siyasi parti, hizmeti ve nasihati parti teşkilatlarında havalı el kol hareketleri ile, kameralar karşısında coşmuş egoları ile nutuk atmak zan etsinler... Atı alan ve Müslümanları mağlup eden gavurlar Üsküdar'ı geçeli iki asır olsun, o sözde İslam ülkesinde kimsenin bir rahatsızlığı olmasın...

Böyle bir İslam ülkesi düşünemiyorsunuz değil mi?

O halde en azından böyle bir Türkiye'ye İslam ülkesi diyen okumuş cahilleri, sözde hocaları gözünüzden düşürün. Dünya ve ahiret saadetiniz için onların peşlerine takılmayın. İslam'ı şahsi egolarını tatmin, şöhret hırslarını tatmin için malzeme yapan Diyanet mensubu ya da Diyanet harici hiçbir şeref yoksununa, samimiyetsiz sefile, videolarını, video kanallarını, sosyal medya sayfalarını takip ederek destek vermeyin.

Resim: Sözde İslam ülkesi Türkiye'nin, "Vergi rekortmeni" madalyası taktığı, kadın satıcısı Matild Manukyan... "Ben namusumla kadın satıyorum" sözü ile meşhurdur.

Mehmet Fahri Sertkaya

www.AkademiDergisi.com


***

ben namusumla kadın satıyorum matild manukyan

Blogger tarafından desteklenmektedir.