Header Ads

Türkiye ibneleşmesin! Kızılay ya ibnelerden de kan alsın, ya da ibnelik yasaklansın!

Türkiye ibneleşmesin! Kızılay ya ibnelerden de kan alsın, ya da ibnelik yasaklansın!

Devlet mi yönetiyorlar, evcilik mi ya da yap boz mu oynuyorlar belli değil. İbnelerin kanında AIDS başta olmak üzere çeşitli çok tehlikeli virüslerin bulunma ihtimali ve bu hastalıkların eşcinseller üzerinden yayılma ihtimali/riski bu derece yüksek ise, bu nedenle bunlardan kan bile alınamıyor ise, ibnelik neden yasal olarak serbest? Bu hareket tarzı akl-ı selim mi? Hukuki mi? Vicdani mi? Devlet kültürüne yakışır mı? "Ben kan almayayım, bunlara bulaşmayayım, ama kendileri ne halt ederlerse etsinler" demek değil mi bu? Devlet bütün vatandaşlarını ve hatta gelecek nesilleri, her türlü zarar ve tehlikeden korumakla mükellef değil mi?

Sonra, daha düne kadar eşcinselliğin bir ruh hastalığı olduğunu söyleyen psikologlar, psikiyatrlar ve ayrıca ruh ve akıl hastalıkları hastahanelerinde görevli uzmanlar, ne oldu da birden çark edip eşcinselliği ruh hastalığı tanımlamasından hariç tutmaya başladılar? Sırf, bütün dünya milletlerini ahlaki bir çöküntü içine düşürmek isteyen Siyonistlerin kontrolündeki Amerikan Psikiyatri Derneği(APA)  "Hastalık değildir." dediği için mi? Kimin, hangi şahsın ya da kurumun samimiyetine inanabiliriz bu dünyada ve bu görünen manzarada?

***

Akar: Eşcinsellerden kan almıyoruz


Kızılay Genel Başkanı Ahmet Lütfi Akar, eşcinsellerin Kızılay'a kan veremediğini ancak alabildiğini söyledi.


Beyaz TV ekranlarında yayınlanan  Uyan Türkiyem'in bu sabahki konuğu Kızılay Genel Başkanı Ahmet Lütfi Akar oldu. Kızılay'la bilgiler veren Akar'a, Sarıkaya, 'Kan bağışı almadan önce neden eşcinsel misiniz?' sorusunu soruyorsunuz' diye sordu. 
 
'KİMSENİN EŞCİNSELLİĞİYLE DERDİMİZ YOK'
 
Akar, şöyle yanıt verdi: "Biz kanda bir virüs olup olmadığını tahlil ediyoruz. En modern yöntemleri kullanıyoruz. Altyapılarımız yenilendi. Ama ne yaparsanız yapın kan nakillerinde mutlaka bir virüs kapma ihtimali vardır, milyonda bir bile olsa. Bunu azaltmanın bir yolu vardır. Kendisinden şüphe eden kişi bunu deklare eder".

'Bizim kimsenin eşcinselliğiyle, biseksüelliğiyle, heteroseksüelliğiyle hiç bir derdimiz yok' diyen Ahmet Lütfi Akar şöyle devam etti: "Yalnız eşcinseller kan verme konusunda risk grubundadır. AIDS virüsü eşcinsellerde yoğun olarak gözükür ve eşcinsel ilişkiyle başkalarına bulaşır veya kan yoluyla bulaşır"
 
Akar, "Bir kişi kan verme aracınıza, kan vermeye gitti diyelim. Yazmazsa ne olacak?" sorusu üzerine "Yazmazsa yapacak hiçbir şeyimiz yok. O analizlerde çıkar. Eşcinsel diye kanında bir şey çıkacak diye yok" diye konuştu.
 
Akar, 'Tepki alıyor musunuz?' sorusunu ise şöyle yanıtladı: Bu bilimsel bir gerçeklilik olduğu için eşcinsellerden şu ana kadar bir tepkiyle karşılaşmadık. Afrika'ya gidip gelenlerden de kan kalmıyoruz. Bu insani bir durum. Çünkü sizden aldığımız bir ünite kanı 3 kişiye veriyoruz. 3 kişiye şifa oluyor. Geçmişte, başımıza gelen hadiselerde maalesef kanı veren kişilerde bu tür durumları tespit ettik. Biseksüellik, eşcinsellik tespit ettik.


Blogger tarafından desteklenmektedir.