Header Ads

İbne sevici Obama'ya, şaka ile karışık sert karşılık.

İbne sevici Obama'ya, şaka ile karışık sert karşılık.
Zimbabve lideri, Obama'ya 'romantik bir evlenme teklifi' yapacak


Eşcinsel evliliği ABD’nin tüm eyaletlerinde yasallaştıran ve büyük yankı uyandıran bu kararın ardından yaptığı konuşmada “Aşk aşktır” diyen Başkan Obama, kendi ‘kısmetini’ de açtı.


Robert Mugabe
Eşcinselliğin ‘yasak’ olduğu Zimbabve’nin Devlet Başkanı Robert Mugabe, ABD Başkanı Barack Obama’nın eşcinsel evliliği tüm eyaletlerde serbest bırakmasını şakayla karışık bir dille eleştirdi.

OBAMA'YI ÇEKİCİ DE BULDU

Bir radyo kanalının yayınına konuk olan 91 yaşındaki Mugabe, Obama’ya evlenme teklif edeceğini açıkladı: “Az önce karar verdim. Eşcinsel haklarını savunduğuna ve çekici bir görünüşü olduğuna göre, ABD’nin başkenti Washington’a gideceğim ve önünde diz çöküp Obama’ya evlenme teklif edeceğim.”

Diğer taraftan ‘ciddileşen’ ve insanların Hz. İsa’nın öğretilerine nasıl karşı gelebildiğini anlamadığını söyleyen Mugabe, Washington’ın da ‘ABD ulusuna hakaret eden sapkın satanistler’ tarafından yönetildiğini savunmuştu.

'KENDİSİ EŞCİNSELLİĞİN İÇİNE Mİ DOĞMUŞTU?'

Mugabe, 2013’teki seçim kampanyasında da Obama’yı zorla eşcinselliği kabul ettirmeye çalışmakla suçlamıştı: “Şu ABD Başkanı Obama… Babası Afrikalı. Eşcinselliği onaylamazsak bize yardım etmeyeceğini söylüyor. Ben de soruyorum: Kendisi eşcinselliğin içine mi doğmuştu?"***

İbneleştirilmiş milletler, Siyonist Yahudiler için "en iyi" ve "en ideal" millettirler.

Çünkü ahlaken yozlaştırılmış, fiziken hasta edilmiş, zihnen ve ruhen hasta edilmiş toplumlar, bir avuç nüfuslarına rağmen "Dünya genelinde hakim tek bir Yahudi krallığı" kurabileceklerine ve "Tanrının seçtiği üstün ırk" olduklarına inanan, ve kendilerinden başka diğer ırkların "insan olmadıklarına" inanan Yahudiler için büyük fırsattır.

Kendi dertlerine düşmüş, ruhen, aklen ve fiziken dumura uğratılmış milletler oluşturulmadan, Yeni Dünya Düzeni oluşturulamaz.

Üzerimizde oynanan oyunlara karşı uyanık olun!
Medya oyunlarına karşı uyanık olun!
Eşcinsellik karşıtı propaganda ve mücadele hakkınız var, kullanın!

Eşcinselliğin yeniden yasal olarak suç sayılması için mücadele verin!

Türkiye'nin gizli Yahudiler, gizli Ermeniler, Siyonistler ve Masonlar tarafından ibneleştirilmesine izin vermeyin!

Blogger tarafından desteklenmektedir.