Header Ads

Biz hep beraber yeni bir Türkiye değil, yeni bir dünya kuracağız. | Mehmet Fahri SertkayaYaz yaz bitmiyor.


Yaklaşık iki küsur saattir Yargıtay'a göndereceğim temyiz dilekçesini yazıyorum. Sadece giriş kısmı 7 sayfa tuttu. Ancak bu kadar kısaltıp özetleyebildim. İtirazımın ve savunmamın tamamı toplamda birkaç bin sayfa bile tutabilir. İki yüz küsur sayfada anlatıp ispat etmeye çalışacağım. Zira okunmuyor. Gerekirse çok çok daha fazla ispat sunabileceğimi belirteceğim ve inanıyorum ki ispat da edeceğim beraat de edeceğim.


Türkiye'nin en tanınmış ve saygın kemalist tarihçilerinin bu kaynakları ve ispatları çürütmesi gerektiğini de ekleyeceğim. Gerekirse bunlarla hakimler huzurunda karşı karşıya gelmeyi ve artık bu hususların açıklığa/netliğe kavuşması gerektiğini de ekleyeceğim. Bu kişiler altı yıldır hiçbir cevap/karşılık veremediler. Teşebbüs edip on dakika sonra sayfadan ve tartışmadan kaçan prof. dr. tarihçiler ve bunların talebeleri de oldu.


Gerekirse bu iki davayı Avrupa insan hakları mahkemesine kadar taşıyacağım. Ve bu davalar, Türkiye'de resmen bir kırılma noktası da teşkil edecek. Ve ne güzel ki bu da Akademi vesilesi ile olacak.


Bu aralar mesajlara hiç bakamıyorum, bakamayacağım ve son olarak kimse ümitsiz olmasın, biz hep beraber yeni bir Türkiye değil, yeni bir dünya kuracağız. Bunun en zor kısmını, temelini yaptık. Ve daha hizmetimizin çok çok başındayız. Şu saatten sonra katlana katlana güçlenecek ve sarstığımız koca kolonları yıkıp geçeceğiz. Yer ile gök üzerime birleşse bile bu hizmet devam edecek.


Kara propagandalara aldanmayın! Korkmayın! Endişe etmeyin, hizmet edin! Gölgelerinden bile korkan tipler bunlar. Gayret edin, gayrete gelin, böyle bir tarihi zamanda böyle bir hizmet imkanını kaçırmayın.
Blogger tarafından desteklenmektedir.