Header Ads

Nepal felaketi ibne İsraillilerin tezgahını ortaya çıkardı. GAY'ler Nepal'de çocuk sahibi oluyorlar.

Nepal felaketi ibne İsraillilerin tezgahını ortaya çıkardı. GAY'ler Nepal'de çocuk sahibi oluyorlar.


Nepal’de hafta sonu meydana gelen 7.8 büyüklüğündeki depremin ardından ortaya çıkan tablo her geçen saat ağırlaşırken felaket, çocuk sahibi olmak isteyen İsrailli eşcinsellerin ülkedeki taşıyıcı anne pazarını da gün yüzüne çıkardı.


Nepalli kadınlardan taşıyıcı anne yöntemiyle para karşılığında çocuk edinen İsrailli eşcinsel çiftlerin Tel Aviv yönetimince özel askeri uçaklarla deprem bölgesinden tahliye edilmesiyle gerçek ortaya çıktı. İsrail hükümeti, çocuk sahibi olmak isteyen İsrailli çiftlerin taşıyıcı annelik için sıklıkla tercih ettiği Nepal'de deprem sırasında bulunan İsraillilerin tahliye edilmesi için devreye girdi. Onlarca Nepalli taşıyıcı anne, yeni doğan bebekleri ve İsrailli aileleriyle birlikte bölgeden çıkarıldı. Nepal'in İsrail'de bu konuda yasal engeller bulunduğu için, çocuk isteyen İsrailli eşcinsel çiftler tarafından tercih edildiği belirtildi. Birçok İsrailli ailenin çocuk sahibi olmak için Nepal'e gittiği ve yaklaşık bir aylık süreyi burada geçirdikleri öğrenildi.250 kişi çığ altında

7,8 büyüklüğündeki depremin sarstığı Nepal'in Rasuwa bölgesine dün çığ düştü. Yaklaşık 250 kişinin çığ altında kaldığı tahmin ediliyor. Rasuwa Valisi Uddhav Bhattarai, popüler bir yürüyüş bölgesi olan bölgede kaybolanlar arasında turistlerin de olabileceğini söyledi. Ayrıca ölenlerin sayısının 5057'ye yükseldiği Nepal'de Başbakanı Sushil Koirala, ölü sayısının 10 bine ulaşabileceğini söyledi. Birleşmiş Milletler 8 milyon kişiyi etkileyen deprem nedeniyle 1,4 milyon kişinin acil yardıma ihtiyaç duyduğunu açıkladı.


Blogger tarafından desteklenmektedir.