Header Ads

Yeni Akit ile AKP el ele, kol kola! Akit'in AKP'den küçük ricası(!)

Yeni Akit ile AKP el ele, kol kola! Akit'in AKP'den küçük ricası(!)

Yaptığı eylemlerle ve ele geçirdiği belgelerle birçok kez adından söz ettiren RedHack yeni bir bomba daha patlattı. Kızıl hackerlar bu kez de AKP Grup Başkanvekili Nurettin Canikli'ye ait olduğunu iddia ettiği mailleri yayınladı.
RedHack, "AKP kurucu milletvekili @nurettincanikli açıklayamadı ama biz gercekleri acıklayacağız." tweetinin ardından Akit'in Ankara Temsilcisi Yener Dönmez'in Canikli'ye ricasının da bulunduğu şu mailleri yayınladı;
AKİT ANKARA TEMSİLCİSİNDEN CANİKLİ'YE MECLİS ÜYELİĞİ YARDIM İSTEMİ
Redhack'in yayınladığı maillerden en dikkat çekeni; Akit'in Ankara Temsilcisi Yener Dönmez'in Canikli'ye attığı ve gazetesinin yayın kurulu üyesi Mehmet Duvarbaşı'nın kardeşi Ahmet Duvarbaşı'nın AKP'den Gebze Belediye Meclis Üyesi adaylığı konusunda yardım talebinin bulunduğu mail.
İŞTE O MAİL:


CANİKLİ YARDIMCI OLMUŞ
Kocaeli'de yayınlanan Hedef gazetesinin 17 Şubat 2014 tarihinde yayınladığı haberde Akit'in Ankara Temsilcisi Yener Dönmez'in Canikli'den yardım talebinde bulunduğu Ahmet Duvarbaşı'nın AKP'nin Gebze Belediye Meclis Üyesi adayları içerisinde olduğu görülüyor. (Haber için tıklayınız)
İşte o liste
CANİKLİ'DEN THY'YE MAİL
Redhack'in yayınladığı maillerde Canikli'nin THY'ye staj başvurusu yapan bir kişi için THY'nin başındaki isim Hamdi Topçu'ya iletilmek üzere mail attığı görülüyor. Mailde, "Hamdi TOPCU Beye iletilmek üzere: Ek'te CV'si bulunan arkadaşlar THY'de staj yapmak için başvuruda bulunmuşlar ilgi ve bilgilerinize" ifadesi dikkat çekiyor.


Blogger tarafından desteklenmektedir.