Header Ads

Apollo 18 Filmi | Ölüm yolculuğu | Ay'a bir daha neden gitmediler?

Apollo 18 Filmi | Ölüm yolculuğu | Ay'a bir daha neden gitmediler?
Apollo 18 Filmi | Ölüm yolculuğu | Ay'a bir daha neden gitmediler?
Ay'ın karanlık yüzünde yapılar var. Binalar var. Dünya dışı yaşam var. Rus'lar Ay'a Amerikalılardan önce gittiler ama Rus kozmonotlar başarı ile Ay'a ulaşabildikleri halde dönemediler. Çünkü öldürüldüler.

ABD'nin gönderdiği Apollo ekiplerinden de öldürülenler oldu. En son Apollo görevi resmen Apollo 17 ile bitti. Ama ABD, Apollo 18 ekibini gizlice gönderdi. Her şey büyük bir gizlilik içinde yürütüldü. Gönderilen astronotlar bile gerçeğin ne olduğunu, ne için gönderildiklerini bilmiyorlardı ve bu Apollo 18 astronotları da başarılı şekilde Ay'a indikleri halde geri dönemediler, bir süre sonra öldürüldüler.2011 yılında www.lunartruth.com isimli bir internet sitesinde birileri, Apollo 18'e ait resmi belgeleri ve bu ekibin çektiği yaklaşık 80 saatlik görüntüleri yayınladı.

İşte ABD'nin de, Rusların da o gün bu gün Ay'a gitmemelerinin asıl sebebi bu...


Mars'ta da Venüs'te de hayat olduğunu çok kesin biliyorlar ve bize Mars'taki robotlarının çektiği görüntülerin sadece elekten geçenlerini gösteriyorlar. Buna rağmen NASA'nın Mars'ta çekip dünyaya dağıttığı çok yüksek çözünürlüklü fotoğrafların bazıları detaylı incelenince Mars'taki yaşamın kanıtları görülüyor. 


Mehmet Fahri Sertkaya


Rusların çektiği Apollo 18 filmini izlemek için tıklayın

Ay'ın karanlık yüzündeki üs görüntülendi. Tıklayın 
Blogger tarafından desteklenmektedir.