Header Ads

Ukrayna'da Yahudi organ çetesi çökertildi

hahamlar, organ nakli \ bağışı, organ ticareti, sanhedrin hahamları, siyonizm, ukrayna, yahudilik,
Ukrayna'da Yahudi organ çetesi çökertildiUkrayna, başında Yahudilerin bulunduğu, daha çok fakirleri hedef alan bir organ çetesini ortaya çıkardı.

Ukraynalı yetkililer, Yahudi mafyasının yönettiği 12 kişilik bir organ çetesinin bütün üyelerinin tutuklandığını açıkladı.

Ukrayna İçişleri’ne bağlı Organ Ticaretiyle Mücadele Birimi Başkanı Yuriy Kucher dün Kiev’de düzenlediği basın toplantısında “Şebeke daha önce Rusya’ya bağlı ülkelerdeki fakir vatandaşlardan az parayla aldıkları organları sakat olan zenginlere satıyor. Şebekenin başında ise geçen ay tutuklanan bir İsrailli bulunuyor. Tutuklananlar arasında dört tane de doktor var”. dedi.Kucher daha sonra “Bu insanlar hem Ukrayna’da hem de başka ülkelerde özellikle böbrek üzerinde durmuşlar. Onlara böbreklerini verenlerin çoğunluğunu ise fakir ve kimsesiz küçük yaştaki bayanlar oluşturuyor. Çetenin bir böbrek karşılığında verdiği ücret bazen 10 bin dolara ulaşıyor”. şeklinde konuştu.

Alınan böbrekler Kiev, Azerbaycan ve Ekvador’da yapılan ameliyatlarla zengin hastalara naklediliyor. Ameliyatın maliyeti ise 200 bin doları buluyor. Çetenin yıllık 18 milyon dolar para kazandığına dikkat çeken Ukraynalı yetkili, çetenin şimdiye kadar 40 milyon dolardan fazla para topladığını ifade etti.

Organ ticareti yapmakla suçlanan çete üyeleri, delillerin yeterli olması durumunda 15 yıl hapse mahkûm edilecekler.

Yahudi mafyasının organ ticareti yaptıkları; Filistin’de hayatını kaybedenler, yaralı ve tutukluların organlarını çaldıkları, Amerika ve Haiti’de de benzer eylemlerde bulundukları geçen sene deşifre olmuş, haber dünyada büyük bir yankı yaratmıştı.

Geçen sene bu yönde gazeteci Donald Bostrom’un kaleme aldığı ve 17 Ağustos 2009 yılında İsviçre’nin Aftonbladet gazetesinde yayınlanan araştırma yazısı deprem yarattı. Yazıda İsrail askerlerin rejimin katlettiği, yaraladığı ve tutukladığı Filistinlilerin organlarını sistematik bir şekilde çalıp Amerika ve Avrupa’da İsraillilerin eliyle zenginlere pazarladığını delilleriyle ortaya koyuyordu.

Bundan kısa bir zaman sonra Amerika’nın Los Angeles eyaletinde Yahudi bir hahamın liderliğinde organ ticareti yapan bir şebeke ortaya çıkarılmış ve şebeke üyeleri insan organlarını satmak ve kara para aklama suçundan yargılanmıştı.
Geçen Nisan ayında ise İsrail mahkemesi emekli Siyonist General Meir Zamir’i (62) organ ticareti yapan bir şebekeyi yönetmekle suçlamış ve dava açmıştı. (dunyabulteni.com)
Blogger tarafından desteklenmektedir.