Header Ads

İsrail'liler deprem yardımı için değil, organ kaçakçılığı için Haiti'ye koşmuşlar | Akademi Dergisi

depremler, gerçek yüzü, gizlenen gerçekler, israil, organ nakli \ bağışı, organ ticareti, siyonistler, akademi dergisi, haiti

Çeşitli ülkelerin kitle iletişim organları 'İsraillileri' Haitili çocukları organları için öldürmekle suçluyor.Amerikan TV kanalı CNS (Cybercast Haber Servisi) İran gazetesi Keyhan'a dayanarak "Depremzedelere yardım etmek için" işgal altındaki Filistin'den Haiti'ye gelen Siyonist militanların gerçekte harap halinde bulunan ülkedeki çocukları kaçırarak organlarını çıkarmak için onları öldürmekle meşgul olduklarını bildirdi.

İran gazetesi kayıp Haitili çocuklar için; "İsraillilerin" "yardım" ettiklerini iddia ettiği Haitililere çocuklarına ve organlarına göz kulak olmalarını tavsiye etti.

TV Kanalı ayrıca "İsraillilerin" Haiti'de işledikleri geniş kapsamlı suçları Lübnan TV kanalı al-Manar'ın internet sitesinde seyredilebileceğini söyledi. Haberde "İsrail"in Haiti'ye olan "yardımının" gerçek hedefinin insanların iç organlarını toplamak için olduğunu söyledi.

Haber siyah Amerikalıların TV çekimlerinin bir kısmını kullanarak Haitilileri Yahudi "hayırseverlere" güvenme konusunda uyardı.

"İsrail"in Haiti'de işledikleri suçlarla ilgili bilgiler Müslüman dünyasında ve Batı'ya en sadık olan Müslümanlar arasında öfke dalgası oluşmasına neden oldu.

Arap dünyasındaki İngilizce yayınlanan en büyük Suudi gazetesi Asharq Alawsat 31 Ocak tarihli baskısında konu hakkında şunları yazdı:

"İsveç'li gazeteci Donald Bostrom "İsrail" ordusunun, organlarını çıkarmak için Filistin'li gençleri öldürdüğünü yazmasından sonra, "İsraillilerin" Ukraynalı çocukların organlarını almak için onları kaçırdıklarıyla ilgili diğer medya haberleri çıktı.

Uluslararası adalet mekanizmasının masum ve savunmasız insanlara karşı böylesi girişimleri sona erdirmek için olaya müdahalesi olmaksızın "İsrailliler" tarafından çalınan organlarla ilgili ayrıntılı raporlar bir kez daha Haiti'den geldi".

Yahudilerin Haiti'de işledikleri suçlar ayrıca pek çok Hıristiyan Amerikalılarda da öfkeye neden oldu. Amerikalı muhaliflerin bir gazetesi The Peoples Voice (Halkın Sesi) Stephen Lendman tarafından yazılan "‘İsrail'e Odaklanmak: Haitililerin Organlarının Hasatı" isimli makalesinde şunları yazdı:

"Haiti'de ki İsrail Savunma Kuvvetleri yardım misyonu dün gece (14 Ocak) bir acil sahra hastanesi kurmak için gerekli olan ekipmanlarla birlikte Haiti'den ayrıldı. Delegasyon'da içinde 120 medikal elemanın da olduğu 220 kadar asker ve subay Haiti'nin başkenti Port-au-Prince'deki hastanede görev yapıyordu."

20 Ocak'ta, Lübnan'ın al-Manar TV Kanalı, Afri Synergy TV kanalından Amerikalı gazeteci T. West'in "İsraili" organ kaçakçılığı yapmakla suçladığı You Tube videosundan alıntı yaparak "İsrailin" (Haitideki) misyonu hakkında haber yaptı.

Lübnan TV'si haberinde "Video başına gelen korkunç trajediyle baş etmeye çalışan Haitide "İsraillilerin" organ kaçakçılığıyla meşgul olarak trajediyi istismar ettiklerini düşündüren bazı şeyler gösteriyor" dedi.


2009 Kasımında, Alison Weir Orta Doğu İşleri hakkında Washington Report'da Moldova'dan Filistin'e "‘İsrail' Organ Trafiği ve Kaçakçılığı" başlığı altında bir makale yayınladı: Yazar Sweden Afton bladet'de ki August Donal Bostrom'un makalesine atıfta bulunarak İsrail'in yasadışı bir şekilde Filistinliler dahil, insanların vücut organlarını çıkardığını ifade etti.

Yazar şöyle yazdı:

➥ "...Bazen İsrail hükümeti tarafından sübvanse edilen ve üst düzey "İsrailli" subaylar, ünlü İsrailli doktorlar ve "İsrailli" bakanların katılımlarıyla yapılan "İsrail"in organ hasatı uzun yıllardır belgelenmişti. Kurbanlar arasında Filistinlilerde vardı."

Berkley'de Tıbbi Antropoliji Birleşik Konseyi'nde bir profesör olan Nancy Scheper-Huges "İsrail" bağlantısıyla ilgili olarak kararlı bir şekilde doğruları yazan biri olarak:

➥ "İsrail listenin en üstünde yer almaktadır. Dokunaçları (kıskaçları) dünyanın her tarafına uzanmaktadır. Korkunç bir şekilde işleyen bir Piramit sistemi vardır..her yerde simsarlara, banka hesaplarına, çalışanlara, çevirmenlere, vize işlemlerini ayarlayan seyahat acentelerine sahiptirler."

Onlar yoksul ve aç olanların vücutlarını yavaş yavaş eksiltmeleri için para ödüyorlar ya da basitçe taze cesetlerden istediklerini alıyorlar. Sadece uluslar arası kanunlarla değil çoğu ülkede organ satışı yasaklanmış olsa da vücut parçaları (organlar) zenginlere satılmak için hasatı yapılan ürün gibidir."

Bununla birlikte Los Angeles gazetesi La Voz de Atzlan 29 Ocak 2010 tarihli baskısında vücutlarından iç organlarını çıkarmadan önce "İsraillilerin", Haitili çocukları nasıl öldürdüklerini hiç kimsenin tam olarak bilmediğini ima etti ve bu cinayetlerin muhtemel ayin niteliklerine işaret etti:

➥ "Cinsel istismar ve organları için Çocuk kaçakçılığı günümüzde diğer üçüncü dünya ülkelerinde de görülüyor. Meksika zengin kuzey komşusuyla bir sınırı paylaştığı için Meksikalı çocuklar en çok korumasız olanlardır.

La Voz de Aztlan Meksikalı çocukların kaçırılması işinin ABD "Organ Mafyası" tarafından yapıldığını bildirdi. ABD "Organ Mafyası" Meksikalı çocukların organlarını varlıklı ama hasta Amerikalı çocuklara nakledilmesi amacı için ABD/Meksika sınırı boyunda bulunan gizli kliniklerle çalışıyorlar.

"Organ Mafyaları" arasında en tehlikelileri Siyonist "İsrail" ve belirli sapkın Yahudi tarikatlarına ait olanlara ait olanlardır.

Geçen sene FBI New York , New Jersey ve Siyonist "İsrail" arasında organ kaçakçılığı yaptıkları için 6 Hahamı tutukladı. "Haham Mafya"sı insan organları kaçakçılığından on milyonlarca para kazandı ve paraları düzmece Yahudi hayırsever kurumları ve sinagoglar aracılığıyla akladı.

Tutuklanan hahamların isimleri; Haham Mordchai Fish, Haham Albert Schwartz, Haham Levi Izhak Rosenbaum, Haham Eliahu Ben Haim, Haham Saul Kassin ve Haham Edmundu Nahum. Yahudi haham suç çetesine çalışan 38 rüşvetçi politikacı da ayrıca tutuklandı." Diye yazdı Amerikan gazetesi.

Bir dizi Amerikalı muhalif medya Haiti Başbakanı Bellerive'yle CNN'nin yaptığı ve İnternete koyduğu bir röportajın sansürlenmiş versiyonunu haber yaptı. Söyleşide işgal ettikleri Filistin'den Haiti'ye gelen "İsrail Savunma Ordusu" haydut çetesinden Siyonist militanların Haitili çocukları organları için öldürdükleri teyit ediliyor. Bir gazeteci, ABD genel medya akımı için bir sürpriz yaptı:

➥ Organ kaçakçılığı şu anda mı?

➥ Başbakan cevapladı, Evet, organ kaçakçılığı şu anda mevcut.

Bir ABD internet sitesi Above Top Secret şu yorumu yaptı:

➥ "Gerçekten şok oldunuz mu?

Amerikalılar Haiti'de henüz bir hastane bile kurmamışken İsrailliler/Yahudilerin oraya niçin hızlı koştuklarını merak ettiniz mi?

Bazı gazeteler ve çok sayıda insan, Yahudilerin fiyatları çok düşük olan organ hasatı için Haiti'ye koştuklarını söyleyerek ortaya çıktılar.

Muhalif Amerikan gazetesi internet sitesi, Haiti Başbakanı Yahudilerin Haiti'de organ kaçakçılığı yapmakta olduklarını teyit ettiğini", yazdı.

CNN'nin gösterdiği videoda ki yorumlarda, sıradan Amerikalılar Siyonistlerin sadece organ kaçakçılığından kâr sağlamadıklarını ayrıca TV-seyretme ve ana akım medya yoluyla Siyonist basın tarafından zombileştirilen ve "deprem kurbanlarına yardım etmek için" para toplamak için teşvik edilen şefkatli Batılıların yaptıkları bağışların da gerçekte Siyonist "hayırsever mafyanın" ceplerine gitmekte olduğu söyleniyor.

Konuyla ilgilii ABD basınında genel olarak bazı haberler olmasına rağmen sansürlü bir şekilde veriliyor. The Huffington Post'un haberinde:

➥ 27 Ocak'ta CNN'de Haiti Başbakanı Jean-Max Bellerive ağ üzerinden Christiane Amanpour ile bir kaç hafta önce ülkeyi vuran depremin ardından deprem kurbanlarından yapılan rahatsız edici organ kaçakçılığı gerçeği hakkında konuştu.

Bellerive "Pek çok kuruluş buraya gelerek sokaklarda kalmış çok sayıda çocuğun olduğunu söylüyorlar." "Onlar bu çocukları kendi ülkelerine götürecekler- Çocuk kaçakçılığı ve hatta organ kaçakçılığı yapıldığıyla ilgili bilgilere zaten sahibiz.

AMANPOUR: Ve siz şu anda çocuk kaçakçılığı yapıldığını bildiğinizden emin misiniz? (video ile karşılaştırıldığında dialog sansürlenmiştir- KC)

BELLERIVE: Çocuk ve ayrıca yetişkin insan kaçakçılığı var. Çünkü onların her tür organlara ihtiyaçları var.

AMANPOUR: Hayır, ben canlı çocuklardan bahsediyorum. Şimdi onlar kaçırılmaktalar mı?

BELLERIVE: Aldığım raporlara göre, Evet.

Bu arada, CNN'nin Haiti'de ki Yahudi Hastanesinde bulunan Haitilileriden çıkarılan çok sayıda insan organının kazara filme alındığı bildiriliyor. Video çekimi bu buradan seyredilebilir.

Uluslararası alanda ortaya çıkan büyük skandalın Siyonistlerin Haitide ki Haitili çocuk ve yetişkinlerden yaptıkları organ kaçakçılığı operasyonunu acilen bitirmeye zorlandığı, en azından resmi olarak bildiriliyor.

"28 Ocak Perşembe günü, 8.40 sularında Haiti'nin başkenti Port-au-Prince'den Ben Gurion havalanına bir El Al Boeing uçağı iniş yaptı. Bir İsrail internet sitesi Haiti'den gelen bu özel uçakla 236 İsraillinin (218 asker- 18 sivil) geri geldiğini söyledi.

Kavkaz Center 

Blogger tarafından desteklenmektedir.