Header Ads

Dünya organ mafyasının merkezi: Siyonist İsrail

Dünya organ mafyasının merkezi: Siyonist İsrail
Dünya organ mafyasının merkezi: Siyonist İsrail


Bir Amerikan dergisi, New Jersey’de Siyonist Hahamlardan bir grubun organ ticareti suçundan gözaltına alınmaları üzerine, merkezi İsrail olup da insan organı ticareti yapan uluslararası bir komplonun gizli yönlerini ortaya çıkardı.


“American Free Press” dergisi, merkezi katil İsrail olan ve insan organı ticareti yapan uluslararası bir cinayet sendikasıyla ilgili olarak yayınladığı bir yazısında Siyonistlerin insan organı kaçakçılığı alanındaki faaliyetlerinin gizli ve aynı zamanda tüyler ürpertici yönleriyle ilgili bazı pasajlar sundu.


American Free Press” konuyla ilgili yazısının bir bölümünde “Mafyavari bir sendika kalıbında uluslararası düzeyde insan organı kaçakçılığı yapmakla meşgul olan New Jerseyli Hahamlar dosyası, merkezi İsrail olan ve masrafları “İsrail Ulusal Sağlık Projesi” tarafından karşılanan uluslararası bir komplonun sadece bir parçasını teşkil etmektedir” diye kaydetti.


Bu yazının yazarı daha sonra korsan İsrail’den bir “İnsan Organı Süper Marketi” diye söz ederken “Fakat tabi İsraillilerden hiçbiri buraya organ bağışlamaya yanaşmıyor. Siz eğer bir İsrailliseniz ve bir başka insanın organına ihtiyacınız varsa, devlet masrafıyla olmak üzere “organ nakli izni” denen kolaylıktan yararlanabilirsiniz. Bunun için Avrupa ülkelerinden veya doğu ülkelerinden birini, mesela Türkiye’yi, Çin’i, Hindistan’ı, Pakistan’ı veya Orta ve Güney Amerika ülkelerinden birini yahut Filipinleri veya bunlara benzer bir ülkeyi bu iş için seçin. Daha sonra organ bağışlayanlar grubu arasından birini belirleyin. Bu işi, bir restoranda akşam yemeği için canlı bir yengeç seçer gibi seçin” diye vurguladı.“American Free Press” yazısının devamında Siyonist İsraillilerin bu ticareti için Filistinli esirler, yetim çocuklar ve hatta turistlerin de organlarını çeşitli yollarla aldıklarına değinerek “İsrail’de organ nakli için yurt dışına gidenlere 80 bin dolara kadar döviz veriliyor” diye yazdı
Blogger tarafından desteklenmektedir.