Header Ads

Türkiye ''Muhalifler'' denilen teröristler için gizli üs kurdu mu?

Türkiye ''Muhalifler'' denilen teröristler için gizli üs kurdu mu?
Türkiye ''Muhalifler'' denilen teröristler için gizli üs kurdu mu?


TÜRKİYE HALKININ, İSLAMİ GÖSTERİLEN BİR LİDER VE PARTİSİ ELİ İLE ALDATILIP, HAÇLI SEFERLERİ YAPAN VE BÜYÜK İSRAİL KURMAK İSTEYEN GÜÇLERE DEVLET VE MİLLET OLARAK TAŞERON YAPILMASI KABUL EDİLEMEZ.
Buna tek kelime ile ihanet denilir. Buna sebep olan hükümet ve hükümet mensupları derhal Yüce Divan'a sevk edilmelidir.

Türkiye 'Muhalifler' denilen teröristler için gizli üs kurdu mu? AKP hükümeti milletine ve değerlerine ihanet içinde mi? Suriye'de gerçekten neler olduğunu milletimize doğru olarak anlatılıyor mu? Muhalifler yada Özgür Suriye Ordusu meşru bir yapılanma mı? Afganistan, Irak, Libya düşürülmüşken, Katar, Ürdün ve Suudi Arabistan zaten tam anlamı ile batının kontrolünde iken ve ABD başkanı "Bu bir haçlı seferidir." diye ekranlarda bağırmışken, Dış işleri bakanı "22 ortadoğu ülkesini haritadan sileceğiz." demişken, Rusya başbakanı "Bu operasyonlar orta çağ haçlı seferlerine benziyor" demişken, Fransız bakan "İdarecilerimiz bir haçlı seferi düzenliyorlar." demişken, sözde İslami parti olduğu iddia edilen bir partinin ve onun alnı secdeli liderinin bunları görememe ve asıl maksatları bilememe lüksü-mazereti olabilir mi?

BOP tam anlamı ile uygulanmaya devam ediliyorken, daha derinde de bir Büyük İsrail projesi varken, nasıl olur da bu şer güçlerin bütün emirlerini harfiyen yerine getiren uygulamalar yapar. Nasıl olur da bir de ekranlarda halkına tiyatro çevirip Davos'da rol yapar?

Öyle ise Büyük ortadoğu projesinin eşbaşkanı, neden böyle hareket ediyor, kimlere çalışıyor, İsviçre'deki banka hesapları neden dolup taşıyor? Ve Türkiye nereye götürülüyor?

Devamını sadece abonelerimiz okuyabilirler. Abone iseniz devamını okumak için buraya tıklayınız. Abone olmak için buraya tıklayınız.
Blogger tarafından desteklenmektedir.